Żarówki LED

Widok:

W poniższej kategorii oferujemy wysokiej jakości źródła LED przeznaczone do stosowania z oprawami różnego rodzaju, w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i w przestrzeni publicznej. Proponujemy państwu wyłącznie produkty znanych i cenionych marek: żarówki LED Philips, Ledvance, Telehit i innych. Nowoczesne żarówki (lampy) LED o dobrych parametrach świetlnych.

Co takiego wyróżnia żarówki LED Philips?

Można powiedzieć, że zakup żarówki LED jest inwestycją. Nie dokonujemy go często – raz zakupione źródło światła posłuży nam przez długi czas. Poniesiony koszt będzie większy niż w przypadku zwykłej żarówki, jednak zwróci się on w trakcie użytkowania. Dodatkowo, odpowiednio dobierając model żarówki LED do zapotrzebowań danego oświetlenia, gwarantujemy sobie pewne i wydajne źródło światła. Do tych najbardziej popularnych rozwiązań – dostępnych w naszej aktualnej ofercie – należą żarówki LED Philips. Ta znana i lubiana marka, koncentruje się na dostarczaniu najlepszych oraz wydajnych technologii, które zapewnią nam odpowiedni komfort użytkowania. Decydując się na żarówki LED Philips, zyskujemy pewność dobrze wydanych pieniędzy. Wystarczy jedynie znaleźć odpowiednią żarówkę, odpowiadającą naszym potrzebom.

Żarówka LED Philips-różne warianty w sklepie STIP

Marka Philips jako renomowany producent, posiada wiele wariantów swoich produktów. W przypadku oświetlenia, żarówka LED Philips w sklepie internetowym STIP.pl dostępna jest w szerokim zakresie mocy od 5 do 75W, oraz trzonków, które dopasujesz nawet do unikatowych instalacji. Żywotność żarówki LED Philips producent szacuje w zakresie od 10000 do 40000 godzin, dzięki czemu jest to zakup jednorazowy na lata. Wykorzystane diody LED charakteryzują się wysokim wskaźnikiem energooszczędności, a także zmniejszoną emisją CO2. Żarówka LED Philips nie emituje podczas swojej pracy żadnego promieniowania- IR i UV, dzięki czemu stanowi rozwiązanie ekologiczne dla środowiska i Twojego toczenia.

Żarówka Edisona LED w ofercie sklepu STiP

Żarówka LED może być nie tylko praktyczna, ale także może pełnić dla naszego wnętrza rolę źródła konkretnej estetyki. Dostępne w naszej ofercie energooszczędne żarówki dekoracyjne – tak zwane żarówki Edisona w stylu retro. Bańki takich żarówek mają oryginalny kształt, znów ich diody przypominają do złudzenia żarniki wolframowe, długie i finezyjnie ułożone – niczym w pierwszych żarówkach Thomasa Edisona. Żarówka Edisona LED doskonale nadają się do podkreślenia pomieszczeń w stylu industrialnym, skandynawskim i nie tylko.

Jakie światło wybrać?

Przy wyborze odpowiedniego źródła światła, musimy pamiętać przede wszystkim o jego barwie. Ma ona bowiem znaczny wpływ na nasze samopoczucie oraz nastrój, w trakcie przebywania w danym pomieszczeniu. Wnętrza mieszkań stanowiących miejsce relaksu – takie jak pokój dzienny, sypialnia – powinno się rozświetlać żarówkami LED, dających ciepłą barwę światła (których temperatura barwowa wynosi poniżej 3300K). Natomiast do biur oraz pomieszczeń przeznaczonych do pracy, lepiej zdecydować się na nieco stonowane rozwiązanie (najlepiej na temperaturę barwową źródła światła poniżej 5000K).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, zawierającą wysokiej jakości, nowoczesne źródła światła LED. Po kliknięciu w interesujący Ciebie model produktu, możesz zapoznać się z jego dokładną specyfiką. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Chętnie rozświetlimy Państwa wątpliwości.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij