Włącznik natynkowy

Widok:

Włącznik natynkowy, gdzie go zastosować?

 

Włącznik natynkowy to nic innego jak klasyczny włącznik z tym, że montuje się go na ścianie, bez konieczności kucia dziury. W odróżnieniu od innych modeli, włącznik natynkowy bardziej odstaje od ściany. Spowodowane jest to tym, że cały mechanizm nie jest schowany w ścianie. Taki włącznik jest świetnym rozwiązaniem dla cienkich ścian lub w sytuacji, kiedy kable zostały już położone. W przypadku włączników natynkowych kable umieszczane są w zewnętrznej puszce. Zdarzają się sytuacje, kiedy nie ma możliwości montażu osprzętu podtynkowego, np. w altankach, drewnianych domkach, blaszanych garażach itp. W takich miejscach włącznik podtynkowy to idealne rozwiązanie.

Łączniki hermetyczne i gniazda bryzgoszczelne znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie poszczególne elementy instalacji są narażone na kontakt z wodą. Elementy instalacji elektrycznej o właściwościach hermetycznych i bryzgoszczelnych są więc najczęściej montowane w łazience, toalecie i kuchni. Łączniki hermetyczne oraz gniazda bryzgoszczelne wpływają nie tylko na komfort użytkowania mieszkania, ale także na poczucie bezpieczeństwa domowników. W przypadku kontaktu mokrej ręki z tradycyjnym włącznikiem lub gniazdkiem może dojść do porażenia prądem, co zagraża nie tylko zdrowiu, ale też życiu. Prezentowane w tej kategorii produkty skutecznie chronią przed tego typu niebezpieczeństwami.

Łączniki hermetyczne i gniazda bryzgoszczelne w ofercie STiP.pl

Prezentujemy produkty takie jak łączniki hermetyczne i gniazda bryzgoszczelne, które dostępne są w klasie Standard (model WNT-2J-B i Aquarius AQW1/11) oraz Premium (SINTRA 65). W jednym miejscu zgromadziliśmy tego typu produkty, które są efektem pracy najbardziej cenionych marek zajmujących się tworzeniem osprzętu elektrycznego. Znajdziesz tutaj łączniki hermetyczne i gniazda bryzgoszczelne wyprodukowane m.in. przez EPN, Ge Power Controls, Karlik, Kontakt-Simon czy Timex. Łączniki i gniazdka dostępne są w kolorze białym i szarym, więc oferowane przez nas produkty są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdej kuchni czy łazience, niezależnie od tego, w jakim stylu będzie urządzona dana przestrzeń. Prezentowane niżej produkty mogą być montowane natynkowo lub podtynkowo. Łączniki i gniazdka dostępne są w trzech klasach stopnia szczelności: IP44, IP54 i IP65, więc bez problemu można dopasować model produktu do pomieszczenia, w którym będą zamontowane.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij