Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe
TYTAN LED BASIC 1450mm 7200lm 840 IP66 RCR 49W (358272)

oprawa hermetyczna LED z czujnikiem ruchu
402.17 zł brutto

326.97 zł netto
szt
Dostępne:
14
szt
Producent: LENA-LIGHTING S.A.
Kod producenta: 358272

Dostępność w oddziałach

zamknij

Opis produktu

Charakterystyka:
TYTAN LED BASIC to podstawowa linia opraw stanowiących doskonałą alternatywę dla tradycyjnych opraw świetlówkowych - zastępują oprawy o mocach: 
- 2x36W (39W - 5750lm),
- 2x58W (49W - 7200lm).

Oprawa została zaprojektowaną od podstaw. Wprowadzono nowe rozwiązania poprawiające rozkład światła i bilans temperaturowy. Nowe panele LED mają wpływ na wysoką skuteczność świetlną >130 lm/W. Gwarantuje to osiąganie wymaganego poziomu oświetlenia i znaczną oszczędność energii elektrycznej.

W oprawie zastosowano wiele usprawnień ułatwiających i przyspieszających montaż: rozwiązanie polegające na zintegrowaniu klosza z panelem LED, system zwieszania klosza, regulowane uchwyty zapewniające tolerancję montażu +/-40 mm. Standardowo wyposażona jest w wytrzymałe klipsy ze stali nierdzewnej (INOX). Korpus oprawy i klosz są odporne na promieniowanie UV. 

Dostępne wersje:
- z czujnikiem ruchu RCR,
- ze sterowaniem DALI, 
- z okablowaniem przelotowym LS2.

Zastosowanie:
Wielofunkcyjna oprawa LED przeznaczona jest do zastosowania w obszarach o wysokich wymaganiach dotyczących pyło- i wodoszczelności. Szczególnie polecana do zastosowania w obiektach przemysłowych (fabryki, laboratoria), magazynowych, parkingach (podziemnych i wielopoziomowych), stadionach sportowych, terminalach transportowych i przejściach podziemnych. Oprawa znajduje zastosowanie zarówno przy nowych aplikacjach, jak i przy zamianach tradycyjnych opraw świetlówkowych na energooszczędne rozwiązania LED GO!.

Dane techniczne
Długość [mm]: 1450
Seria: TYTAN
Stopień ochrony [IP]: IP66
Znamionowy strumień świetlny [lm]: 7200
Maksymalna moc źródła [W]: 49,00
Sposób montażu: n/t
Temperatura barwowa [K]: 4000
Opinie klientów
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij