Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe
TK 100/13 BK (opa=50szt)

taśma kablowa
134.37 zł brutto
Dostępne:
0
opak
Producent: ERGOM
Kod producenta: E01TK-01020103301
Opis produktu

Starannie zaprojektowana konstrukcja sprawia, że taśmy TK są wygodne w montażu i jednocześnie wytrzymałe. Charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością. Monolityczna konstrukcja głowicy zapinkowej i zapadki zapewnia jednocześnie łatwą instalację i dobrą wytrzymałość. Dodatkową zaletą są małe rozmiary. Dla zwiększenia wytrzymałości połączenia stosuje się zapadki wieloząbkowe. Po zaklinowaniu ząbków wycofanie paska z głowicy jest niemoż­liwe.

Każda taśma może być wykorzystana do mocowania wiązki z szerokiego zakresu średnic dzięki rozmieszczeniu ząbków na całej długości paska. Bliskie rozmieszczenie ząbków względem siebie pozwala na precyzyjne dopasowanie pętli tworzonej przez taśmę do obwodu wiązki. Ząbki umieszczone poniżej powierzchni paska nie kaleczą izolacji.

Zagięta i zwężająca się końcówka paska usprawnia umieszczenie paska w otworze głowicy. Dzięki zagiętej końcówce chwycenie taśmy leżącej na płaskiej powierzchni jest łatwiejsze. Ponadto dzięki ząbkom umieszczonym na zakrzywionej końcówce pasek nie wyślizguje się z palców podczas przeciągania przez otwór w główce.

Są produkowane z różnych materiałów, co pozwala na dobranie odpowiedniej taśmy do warunków pracy. Gładkie i zaokrąglone krawędzie nie uszkadzają izolacji i nie kaleczą rąk podczas montażu.

Dane techniczne
Długość [mm]: 1000
Szerokość [mm]: 12,4
Kolor: Czarny
Opinie klientów
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij