Świetlówkowe (belki)

Widok:

Oprawy liniowe LED – ekologiczne rozwiązanie

Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba efektywnego rozświetlenia dużych przestrzeni lub też, nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych źródeł światła, idealnie sprawdzi się oprawa liniowa LED. Jako rodzaj oświetlenia montowanego bezpośrednio do stropu, oprawy liniowe LED wyróżniają się niezwykłą trwałością oraz stabilnością parametrów świetlnych. Ich niezwykła wydajność – wpływająca w znacznym stopniu na niskie koszty eksploatacji – sprawia, że nadają się do stosowania we wszelkiego rodzaju wnętrzach handlowych, usługowych, jak również przemysłowych. Połączenie klasycznego wyglądu z wysoką jakością zastosowanych w nich komponentów, czyni belki świetlówkowe nie tylko oszczędnym oświetleniem i energooszczędnym rozwiązaniem, ale przede wszystkim ekologicznym.

Oprawy świetlówkowe – liniowe LED w naszej ofercie

Dostępne w naszej specjalnie wyselekcjonowanej ofercie, pojedyncze oprawy świetlówkowe liniowe to nowoczesne oraz funkcjonalne produkty, które z całą pewnością znajdą swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Proste w samodzielnym montażu, nie wymagają wykonania dodatkowych otworów w ich obudowie. Co więcej, proponowane przez nas oprawy liniowe LED, posiadają wysokiej jakości, szczelną obudowę. Dzięki temu, bez problemu można stosować je nawet we wnętrzach o wysokim wskaźniku wilgotności.

Hermetyczne oprawy liniowe LED Phillips z serii Ledinaire (L1200 oraz L1500), należą do jednych z najciekawszych propozycji dostępnych w aktualnej ofercie. Odznaczające się wysoką jakością, a także konkurencyjną ceną, sprawdzą się idealnie jako źródło światła do instalacji w niekorzystnym środowisku. Wszystko za sprawą wodoszczelnej obudowy, jaką odznacza się każda oprawa liniowa LED tej serii. Oprócz niezawodnych rozwiązań marki Phillips, oferta sklepu STIP zawiera także wiele innych, równie funkcjonalnych propozycji. Bogata różnorodność produktów, pozwoli Państwu na szeroki wybór – oprawy świetlówkowe liniowe LED dostępne w aktualnej ofercie, występują w różnych wielkościach oraz parametrach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij