Styki pomocnicze

Widok:
 • Zdjęcie poglądowe
   porównaj
  Producent: EATON
  Kod producenta: 248432
  18.03 zł brutto

  14.66 zł netto
  Dostępne:
  10
  szt
 • Zdjęcie poglądowe
   porównaj
  Producent: EATON
  Kod producenta: 286052
  29.04 zł brutto

  23.61 zł netto
  Dostępne:
  2
  szt

Styki pomocnicze stosowane są najczęściej do realizacji konkretnych zadań sterowania, czy też regulacji. Jako łącznik mechanizmowy, styki pomocnicze odpowiadają za załączanie oraz wyłączanie przewodzenia prądu - niezależnie od warunków pracy danego obwodu. Pełniąc rolę dodatkowego elementu aparatury modułowej, umożliwiają i znacznie zwiększają obszar zastosowania danych urządzeń oraz aparatów elektrycznych. W specjalnie wyselekcjonowanej ofercie sklepu STIP, zawarte zostały najbardziej pożądane rodzaje styków, które odznaczają się wysoką jakością, jak również funkcjonalnością.

Styki pomocnicze w ofercie sklepu

W aktualnej ofercie sklepu STIP, znajdą Państwo dodatkowe styczniki dla aparatury modułowej, znanej i polecanej przez wielu elektryków marki EATON. Wśród propozycji, znajdują się między innymi styki pomocnicze Z-AHK. Uniwersalne oraz łatwe w montażu, styki Z-AHK przeznaczone są do wspólnej pracy z wyłącznikiem nadprądowym, wyłącznikami nadprądowymi z modułem różnicowoprądowym, a także wyłącznikami taryfowymi. Podobnie jak Z-AHK, znajdujący się w aktualnej ofercie stycznik ZH-K, przeznaczony jest do montażu bocznego i posiada po dwa rodzaje styków - rozwierne i zwierne. Wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, styczniki ZH-K odznaczają się bardzo dużą żywotnością. Wszystkie zawarte w sklepie produkty, posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Co więcej, znajdujące się w aktualnej ofercie styki pomocnicze objęte są bardzo atrakcyjną ceną. Zachęcamy do zapoznania się z specjalnie wyselekcjonowanymi propozycjami, które z pewnością odpowiedzą na Państwa zapotrzebowanie.

Wśród nich znajdą Państwo między innymi: gniazda modułowe, inne rodzaje przekaźników, dzwonki i wiele, wiele więcej.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij