STiP.pl
STiP.pl
ul. Inwalidzka 11
41-506 Chorzów
STiP.pl
zawartość koszyka (pusty)
Zdjęcie poglądowe

Klasa Premium

Simon 54 Nature DRN5/71 srebrna mgła

ramka 5x, poczwórna, Nature-Szkło, IP20/IP44* (*IP44-należy zastosować zestaw uszczelek DUN5)
149.63 zł
szt

loader
Towar: Na zamówienie
Producent: KONTAKT-SIMON
Kod producenta: DRN5/71
Waga: 0.000 kg
Słowa kluczowe:

 Kontakt Simon, simon 54 nature, 5-krotna

Opis towaru

Simon 54 nature 

Simon 54 jest serią modułową, co oznacza, że osobno kupujemy moduł i osobno ramkę. Takie rozwiązanie daje duże możliwości, jak chodzi o dopasowanie designu całego zestawu do naszych potrzeb i preferencji. Moduł to ta cześć łącznika czy gniazdka, którą montuje się w puszcze w ścianie. Moduł zawiera już klawisz lub pokrywę (plakietkę) i osobno należy dokupić do niego tylko ramkę – pojedynczą lub wielokrotną. W tej serii moduły mają nazwę Simon 54 i występują w 6 kolorach, a ramki pasujące do nich (dostępne w dwóch liniach stylistycznych) to: Simon 54 Premium (11 kolorów, wykonane z metalu lub tworzywa) i Simon 54 Nature (15 kolorów- wykonane z drewna, szkła lub metalu). Dostępne wielokrotności ramek: od pojedynczej do pięciokrotnej.

Simon 54 nature

W serii Simon 54  dostępne są moduły z wyjątkowej linii Simon 54 Nature. Są to unikalne produkty o charakterystycznym designie oraz wykonane z wykorzystaniem niestandardowych materiałów. Seria Simon 54 Nature obejmuje ramki drewniane, szklane oraz metalowe. Ciekawą nowością są ramki wykonane z betonu, doskonale wpasowujące się w stylistykę wnętrz industrialnych, skandynawskich i nie tylko. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały ramek z serii Simon 54 Nature sprawiają, że otrzymujemy doskonałe połączenie praktyczności oraz dobrego designu. Gniazdka i łączniki są pięknie wyeksponowane oraz dobrze wpasowują się w wystrój nowoczesnych wnętrz.

Ramka Simon 54 Srebrna Mgła

W tej aukcji proponujemy Państwu wyjątkową ramkę poczwórną z serii Simon 54 Nature – Srebrna Mgła. Elegancki prosty design w połączeniu ze srebrnym kolorem i powierzchnią o umiarkowanym połysku tworzą wspaniałą całość. Ramki są bardzo uniwersalne i nowoczesne, więc pasują do każdego wnętrza, pięknie uzupełniając aranżację.

Zapraszamy do zakupu. W razie potrzeby służymy profesjonalnym doradztwem – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące produktu, dostawy, jak również całego asortymentu dostępnego w naszym sklepie.

Dane techniczne

Kierunek montażu: Uniwersalny
Kolor: Srebrny
Liczba jednostek: 5
Seria: SIMON 54 NATURE
Stopień ochrony [IP]: IP20/IP44

Opinie klientów