Schodowe

Widok:

Oświetlenie LED schodowe

W tej kategorii internetowego sklepu elektrycznego STiP dostępne są lampy schodowe funkcjonujące w oparciu o nowoczesną technologię LED. Poniżej znaleźć można oświetlenie LED schodowe wewnętrzne przystosowane do użytku w korytarzach, przedsionkach, na klatkach schodowych i nie tylko.

Lampy schodowe LED wykorzystują w swoim działaniu energooszczędne diody, dzięki czemu są bardziej ekonomiczne niż pozostałe typy oświetlenia. Technologia jest obecnie najbardziej nowoczesną, najtańszą w eksploatacji spośród dostępnych technologii oświetleniowych. Oświetlenie LED  schodowe może świecić nawet przez całą noc, nie generując wysokich kosztów. Dzięki temu mieszkańcy oświetlonych budynków zyskują bezpieczeństwo oraz spokój na długi czas. Źródła światła LED są długowieczne i nie wymagają częstej wymiany. Mogą świecić bez przerwy nawet przez kilkanaście lat.

Lampy schodowe LED w sklepie STiP

Hurtownia elektryczna STiP dostarcza swoim klientom najnowocześniejsze oświetlenie w atrakcyjnych cenach. Ofertę tworzymy z uwzględnieniem aktualnych trendów w designie, zamieszczając w niej specjalnie wyselekcjonowane artykuły najlepszych producentów.

Poniżej znaleźć można przede wszystkim lampy schodowe LED polskiej marki Spotline. Firma działa w branży oświetleniowej od 1991 roku i jest oficjalnym dystrybutorem marki SLV. Oświetlenie LED Spotline wyróżnia się doskonałą jakością, jest trwałe oraz niezawodne. Jednocześnie lampy schodowe wyróżniają się prostym i nowoczesnym designem. Są to oprawy oświetleniowe, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie parametrów technicznych, a także estetyki.

Oferujemy oprawy punktowe do wbudowania, a także modele przeznaczone do montażu w puszkach do ścian betonowych i w ramkach, za pomocą sprężyny listkowej. Lampy schodowe LED Spotline i innych znanych marek w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij