Ramki

Widok:

Ramki

Planując aranżację mieszkania, warto zwrócić uwagę na detale. Łączniki i gniazdka, choć niewielkie, mogą stanowić ciekawy akcent dekoracyjny w pomieszczeniu. Nowoczesny osprzęt elektryczny wyróżnia się nie tylko wysoką trwałością, ale również atrakcyjnym designem. W ofertach producentów dostępne są różne wzory ramek do wyboru. Można dopasować kolor i wykończenie gniazd oraz łączników do wystroju wnętrza, koloru ścian, stylu mebli czy dodatków. Ramki są wykonywane nie tylko z tworzyw sztucznych, ale również z mniej standardowych materiałów jak np. drewno czy metal

W poniższej kategorii sklepu elektrycznego STiP dostępne są ramki do osprzętu elektrycznego wchodzące w skład serii gniazd i łączników. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości wyposażenie wiodących producentów. W naszym sklepie można zakupić między innymi artykuły marki Legrand, Hager, KOS Elektrosystem czy Kontakt-Simon. Proponujemy państwu między innymi ramki z serii podtynkowej polo.fiorena od Hager Polo czy ramki o dekoracyjnym charakterze z linii Simon 54 Premium od Kontakt-Simon.

Ramki Simon 54 Premium

Dostępne w naszym sklepie ramki z linii Simon 54 Premium pochodzą z oferty polskiej marki Kontakt-Simon. Simon 54 Premium to popularna seria osprzętu elektrycznego, wyróżniająca się unikatowym wyglądem produktów. Ramki z tej serii to przede wszystkim szlachetna forma i różnorodna kolorystyka. Paleta kolorów ramek oraz klawiszy została specjalnie opracowana w taki sposób, by poszczególne elementy pasowały do siebie w każdym z możliwych 66 zestawień.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem ramek do osprzętu elektrycznego. Poniżej znaleźć można ramki pojedyncze oraz wielokrotne, od podwójnych do pięciokrotnych. Oferujemy klasyczne i uniwersalne białe ramki pasujące do wszystkich pomieszczeń oraz ramki o charakterze dekoracyjnym. Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością, są wykonane z odpornych materiałów i dobrze znoszą próbę czasu, zachowując estetyczny wygląd na lata.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij