Ramka 1x, pojedyncza ANYA AYA5800123 kremowy
Klasa Standard
Ramka 1x, pojedyncza ANYA AYA5800123 kremowy

ramka 1x, pojedyncza
1.06 zł brutto

0.86 zł netto
szt
Dostępne:
45
szt
Producent: SCHNEIDER
Kod producenta: AYA5800123
Do pobrania:

Dostępność w oddziałach

zamknij

Opis produktu

Seria łączników i gniazd - Anya - została stworzona w wyniku poszukiwania idealnego rozwiązania łączącego atrakcyjny kształt z zaletami funkcjonalnymi i technicznymi oraz wysoką jakością gwarantowaną przez Schneider Electric.

Ogromną zaletą serii Anya jest możliwość komponowania produktów w układach wieloramkowych. W asortymencie występują ramki od dwóch do nawet sześciokrotnych, pionowe lub poziome! Ponadto, dzięki zastosowaniu podstaw: uniwersalnej i rozszerzającej zyskują Państwo możliwość naściennego montażu produktów w ramkach wielokrotnych.

Asortyment serii Anya idealnie dopasowuje się do potrzeb każdego mieszkania lub domu. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz funkcji, od łączników, gniazd i ściemniaczy po gniazda telewizyjne, satelitarne i teleinformatyczne. Wszystkie produkty dostępne są w dwóch kolorach: białym i kremowym.

Doskonałe połączenie nowoczesnego kształtu z funkcjonalnością i prostotą. Sprawdzone rozwiązania w atrakcyjnej cenie!

Doskonałe rozwiązanie dla szeroko pojętego rynku budownictwa mieszkaniowego - od domów wolnostojących, po budownictwo wielorodzinne. Ponadto Anya znajduje swoje zastosowanie w małych biurach, powierzchniach komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

Dane techniczne
Seria: ANYA
Opinie klientów
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij