Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe
Radiowy podwójny przekaźnik bistabilny FW-R2P

radiowy podwójny przekaźnik bistabilny
97.02 zł brutto

78.88 zł netto
szt
Dostępne:
22
szt
Producent: F&F
Kod producenta: FW-R2P

Dostępność w oddziałach

zamknij

Opis produktu

Podwójny przekaźnik bistabilny. Przeznaczony do montażu w puszce podtynkowej Ø60.

Cechy modułu:

  • Podwójny przekaźnik bistabilny;
  • Współpraca z nadajnikami zdalnego sterowania F&Wave;
  • Możliwość sterowania z maksymalnie 8 nadajników;
  • Dwa wejścia sterowania lokalnego - możliwość bezpośredniego sterowania przekaźnikami z użyciem dowolnych przycisków  monostabilnych (np. dzwonkowych);
  • Dwa niezależne styki wyjściowe NO o obciążalności 4 A (AC-1) każdy (wewnętrznie podłączone do L);
  • Niewielki rozmiar obudowy;
  • Zaciski śrubowe ułatwiające montaż w puszce podtynkowej Ø60;
  • Retransmisja rozkazów z nadajnika - możliwość zwiększenia zasięgu zdalnego sterowania;
  • Niewielki pobór mocy - niski koszt eksploatacji;
  • Wbudowane elektroniczne zabezpieczenie termiczne, zapobiegające uszkodzeniu w przypadku nadmiernego obciążenia przekaźnika.

System F&Wave 

Jest to propozycja dla Wszystkich, którzy chcą podnieść komfort swojego życia.

F&Wave  to łatwy w montażu i niezwykle prosty w obsłudze system bezprzewodowego sterowania urządzeniami codziennego użytku. Pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, płynną regulację jasności oświetlenia, sterowanie roletami, żaluzjami, markizami, bramami wjazdowymi i garażowymi oraz innymi urządzeniami w domu.
Dzięki prostocie montażu i łatwej konfiguracji elementów systemu, F&Wave doskonale wpisuje się  w koncepcję „Zrób to sam”. Jest przy tym niedrogi i efektywny.
Unikalną cechu systemu F&Wave jest retransmisja sygnału - każdy odbiornik, który odbierze sygnał sterujący z nadajnika, automatycznie przesyła go dalej. Zwiększa to znacznie zasięg sterowania w przypadku odbiorników oddalonych od nadajnika na tyle, że znajdują się poza zasięgiem pierwotnego sygnału.
Na system składają się odbiorniki - urządzenia wykonawcze. Wyprodukowane są w wersji do montażu w puszce podtynkowej Ø60 lub do montażu na szynie TH-35 (szerokość 1 modułu tj. 17,5 mm). Obok odbiorników w systemie F&Wave występują również nadajniki. Są to podręczne piloty lub urządzenia do montażu w puszce podtynkowej.  

Zasięg działania:


W otwartej przestrzeni bez obecności czynników zakłócających zasięg urządzeń sterowanych drogą radiową oscyluje w granicach 100 m.  W warunkach zabudowy oraz w obecności źródeł zakłóceń (linie energetyczne, nadajniki, itp.) rzeczywisty zasięg może być mniejszy. Zasięg można poprawić przez bezpośrednią retransmisję modułów znajdujących się wzajemnie w swoim zasięgu.

Dane techniczne
EAN: 5908312599258
Seria: F&WAVE
Opinie klientów
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij