STiP.pl
STiP.pl
ul. Inwalidzka 11
41-506 Chorzów
STiP.pl
zawartość koszyka (pusty)
Data dodania: 14.04.2016

PROXI - sterowanie przez Bluetooth Smart

Proxi jest zapowiedzią tego, co czeka nas w najbliższej przyszłości. Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth, gotowość do wykonywania zaprogramowanych zadań tuż po wyjęciu z pudełka, niski koszt instalacji – to tylko kilka z wielu zalet, dzięki którym inteligentne instalacje w każdym domu i mieszkaniu mają szansę stać się rozwiązaniem popularnym i tak naturalnym, jak dekadę temu telewizja cyfrowa czy Internet.

Polska firma F&F, producent urządzeń automatyki domowej z dwudziestoletnim doświadczeniem wspólnie z firmą SEED Labs wprowadzają na rynek rozwiązanie prostej w implementacji, bezprzewodowej automatyki komunikującej się w standardzie Bluetooth Low Energy. System oparty jest o moduły wykonawcze instalowane w puszkach podtynkowych bądź w urządzeniach elektrycznych. W ofercie dostępny jest także adapter typu Plug & Play.

Całością sterujemy telefonem bądź tabletem z systemem iOS lub Android za pomocą aplikacji Seed Control. To innowacyjne rozwiązanie eliminuje niezbędne dotychczas wszelkiego rodzaju jednostki centralne, serwery itp.

Dostępne produkty PROXI.
źródło: F&F