STiP.pl
STiP.pl
ul. Inwalidzka 11
41-506 Chorzów
STiP.pl
zawartość koszyka (pusty)
Zdjęcie poglądowe  Zdjęcie poglądowe
Pomysł na prezent

Proxi Plug

moduł przekaźnikowy w formie przejściówki do gniazda zasilającego przeznaczony do sterowania załącz-wyłącz odbiornikiem (PLUG)
227.73 zł
szt

loader
Dostępne: 2  szt
Producent: F&F
Kod producenta: rB-PLUG
Do pobrania:
ProxiPlug.pdf  

Dostępność w oddziałach

zamknij

Opis towaru

Pozwala na sterowanie podłącznym do niej urządzeniem za pomocą aplikacji w telefonie. Montaż nie wymaga wymiany instalacji, a jedynie wpięcia wtyczki do gniazdka elektrycznego. Dzięki niej w szybki i bezinwazyjny sposób możesz zdalnie sterować każdym urządzeniem.

Bezpłatną aplikację Proxi można pobrać z Google Play i AppStore. Wymaga ona dowolnego telefonu z Bluetooth 4.0 i systemem operacyjnym iOS7 lub Android od wersji 4.3.

Montaż:

1. Podłącz Plug do gniazda sieci elektrycznej.

2. Po podłączeniu Pluga do sieci dioda LED na urządzeniu zaświeci się kolejno na czerwono, zielono i niebiesko. Następnie przełączy się w tryb świecenia zgodny z poziomem pobieranego prądu przy włączonym przekaźniku.

3. Ze względów bezpieczeństwa Plug w stanie “fabrycznym” wyłączy się automatycznie po upływie 15 min a jego zasięg jest zredukowany do około 10 m.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne

Seria: PROXI
Zdjęcie poglądowe
Pomysł na prezent

Proxi Light moduł do sterowania pracą różnorodnych źródeł świetlnych z płynną regulacją intensywności oświetlenia (Rb-D1S2)

227.73 zł

KUP TERAZ

Zdjęcie poglądowe
Pomysł na prezent

Proxi Power moduł przekaźnikowy przeznaczony do sterowania dwoma dowolnymi urządzeniami lub obwodami elektrycznymi (rB-R2S2)

227.73 zł

KUP TERAZ

Zdjęcie poglądowe
Pomysł na prezent

Proxi Shade moduł przekaźnikowy, służący do sterowania silnikiem (np. rolety) oraz do podłączenia podwójnego przycisku monostabilnego (rB-TSR1S2)

227.73 zł

KUP TERAZ

Opinie klientów