Plakietki

    Aktualnie brak produktów spełniających wybrane kryteria.

Plakietka jest częścią osprzętu elektrycznego, która jest niezbędna w budowie każdego gniazda. Jeśli decydują się Państwo na zakup części elektrycznych w wersji rozdetalowanej, czyli takiej, w której osobno należy zakupić mechanizm gniazda, klawisz bądź pokrywę oraz ramkę, wszystkie komponenty można znaleźć w ofercie sklepu STiP. Mechanizm jest tą częścią łącznika bądź gniazdka, który należy zamontować w ścianie (w puszce). By gniazdo funkcjonowało prawidłowo, do łącznika należy dokupić klawisz bądź pokrywę gniazda (plakietkę). W ofercie naszego sklepu znajdują się plakietki do różnego rodzaju gniazd. W asortymencie posiadamy plakietkę Berker B. Kwadrat, która wykorzystywana jest do gniazd antenowych. Posiadamy także plakietki do gniazd pojedynczych, pojedynczych z uziemieniem, plakietki do gniazd USB i wiele więcej.

Berker B. Kwadrat, Simon Classic – jakie serie produktów oferujemy?

Prezentujemy Państwu osprzęt elektryczny, który dostępny jest w trzech klasach: standard, standard+ i premium. W tej kategorii można znaleźć produkty najbardziej znanych producentów osprzętu elektrycznego, takich jak Hager Polo, Kontakt-Simon, Kos czy Legrand. Znając szczególne potrzeby naszych klientów i chcąc zagwarantować szeroki wybór produktów, w jednym miejscu zgromadziliśmy kilkanaście serii produktów, wśród których można znaleźć Berker B. Kwadrat, Simon Classic, Sistena Life, Polo.Optima czy Dante.

Plakietki, które znajdą Państwo w tej kategorii, dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Można się zdecydować na produkty w standardowych kolorach osprzętu elektrycznego, czyli w białym, szarym lub brązowym bądź postawić na mniej spotykane odcienie jak zieleń, żółty lub czerwony. Tak szeroki wybór sprawia, że z łatwością można dobrać osprzęt elektryczny do wystroju wnętrza, w którym ten będzie się znajdował. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij