Plafoniery

Widok:

W tej kategorii oferujemy Państwu nowoczesne plafoniery funkcjonujące w oparciu o technologię LED. Wytrzymałe i energooszczędne oprawy sufitowe zapewniające komfortowe oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych, a także klatek schodowych, piwnic, magazynów i garaży. Uniwersalne plafony wpasowujące się w charakter wnętrz o różnym przeznaczeniu i wystroju, w tym również nowoczesne plafony LED z czujnikiem ruchu, zapewniające dodatkowe obniżenie kosztów energii elektrycznej dzięki automatycznemu włączaniu i wyłączaniu światła. 

Plafon LED z czujnikiem ruchu

Nasze plafony z czujnikami ruchu są podwójnie energooszczędne. Po pierwsze, działają one w oparciu o najbardziej oszczędną technologię dostępną obecnie na rynku, czyli wykorzystują długowieczne diody LED pobierające znikome ilości energii. Po drugie, zastosowanie czujnika ruchu powoduje, że światło zapala się tylko wtedy, gdy jest potrzebne i gaśnie od razu, gdy nikogo nie ma w pobliżu.

Plafon LED z czujnikiem ruchu podnosi również komfort użytkowania pomieszczeń takich jak klatki schodowe czy piwnice. Nie musimy już szukać w ciemnościach włącznika ani pamiętać o zgaszeniu światła przy wychodzeniu. Dodatkowo plafon LED z czujnikiem ruchu zastosowany na zewnątrz budynków mieszkalnych zwiększa bezpieczeństwo na posesji. Zapala się zawsze, gdy ktoś pojawi się w okolicy domu.

W naszym sklepie dostępne są najnowocześniejsze plafony LED z czujnikami ruchu, które idealnie rozświetlą każde pomieszczenie. Wśród nich między innymi plafoniery przeznaczone do oświetlenia użytkowego oraz dekoracyjnego wewnątrz budynków. Proponujemy państwu wyłącznie markowy asortyment. Lampy znanych i cenionych marek, w tym Orno oraz BERGMEN. Zachęcamy również do poznania oferty opraw oświetleniowych typu downlight.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij