Osprzęt (gniazda i łączniki)

    Aktualnie brak produktów spełniających wybrane kryteria.

Osprzęt elektryczny w nowoczesnym wnętrzu powinien spełniać wiele wymogów. Wśród najważniejszych cech dobrego sprzętu elektrycznego do mieszkań, biur i przestrzeni publicznej  wymienić należy funkcjonalność, wytrzymałość, bezpieczeństwo, bezawaryjność oraz estetyczny wygląd.  Cały proponowany w poniższej kategorii asortyment spełnia najwyższe wymagania użytkowników, a także dostępny jest w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach hurtowych.

W naszym sklepie oferujemy osprzęt elektryczny najwyższej jakości, wyselekcjonowany z ofert wiodących producentów. W poniższej kategorii znaleźć można gniazda hermetyczne i łączniki, akcesoria, elementy sterowania, przyciski, ramki, klawisze i plakietki, ściemniacze, gniazda multimedialne i nie tylko. W sprzedaży dostępny jest asortyment znanych i cenionych marek, takich jak między innymi Schneider, Ospel, EPN. Łączniki i gniazda elektryczne Lumina 2 Hager, gniazdka Schneider, serie modułowe Kontakt-Somin cechujące się doskonałym designem i wiele więcej.

Aktualnie trwa mega promocja cenowa. Możecie z niej skorzystać, żeby kupić osprzęt marki SCHNEIDER. W niezwykle korzystnych cenach znajdziecie całą serię SEDNA tego producenta. Jest to niezwykle elegancka seria osprzętu o wyjątkowej kolorystyce, która przypadnie do gustu każdemu, kto lubi podkreślać swoje otoczenie takimi szczegółami, jak gniazdka i łączniki. Cały katalog serii znajdziecie na stronie: seria SEDNA Schneider katalog.

Gniazda i łączniki mogą teraz pasować do koloru ścian, mebli i akcesoriów w mieszkaniu. Mogą też stanowić atrakcyjny element dekoracyjny w mieszkaniu, biurze czy modnym lokalu. W odpowiedzi na rosnące wymagania konsumentów producenci osprzętu elektrycznego zapewniają coraz szerszy wybór designerskich produktów. Jednocześnie stylowe gniazda, łączniki i akcesoria powstają z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów odpornych na zniszczenie, dzięki czemu zachowują swój atrakcyjny wygląd na długo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą osprzętu oświetleniowego oraz pozostałym asortymentem, dostępnym w aktualnej ofercie sklepu internetowego StiP. Wśród pozostałych kategorii znajdą Państwo między innymi pozostały osprzęt (wyłączniki instalacyjne oraz odgałęźnik instalacyjny), narzędzi, lampy, systemy przeciwpożarowe i wiele, wiele więcej. W razie jakichkolwiek pytań, zaparzamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij