STiP.pl
STiP.pl
ul. Inwalidzka 11
41-506 Chorzów
STiP.pl
zawartość koszyka (pusty)

Poszerzając zakres swojej działalności Spółka ELTRANS nieustannie rozwija się. Dzięki temu obecnie prezentujemy się w nowej odsłonie, z nowym logo i atrakcyjną ofertą jako STiP.pl. 

Obecnie w naszej firmie pracują ludzie, którzy każdego dnia mierzą się z zawodowymi wyzwaniami. Negocjują ceny, monitorują dostępności towarów, wspierają Klienta na każdym etapie zakupów. Indywidualne podejście do Waszych potrzeb jest dla nas kluczowym wyznacznikiem bo znamy się na tym co robimy i potrafimy też wsłuchiwać się w Wasze potrzeby. Możecie do nas pisać, dzwonić a nawet nas odwiedzić w naszym punkcie stacjonarnym w Chorzowie.

Postawiliśmy na zrównoważony rozwój – obecnie w naszej ofercie znaleźć można około 5000 produktów dostępnych od ręki i dzięki stałej współpracy z wiodącymi producentami możemy zapewnić stałą dostępność najlepszych towarów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Nasza firma specjalizuje się w dostawach materiałów elektrycznych dla potrzeb górnictwa, elektroenergetyki zawodowej, kolei, hutnictwa, firm wykonawczych oraz klientów indywidualnych.

Domeną firmy jest kompleksowa obsługa obejmująca doradztwo techniczne i pomoc w wyborze odpowiedniego asortymentu, sprzedaż wyrobów w najwyższej jakości, w konkurencyjnej cenie, konfekcjonowanie i kompletacja dostawy  oraz  dostarczenie zamówionego asortymentu pod wskazany adres.

Zapraszamy na zakupy w sklepie internetowym STiP.pl