Lampy ogrodowe

Widok:

Oświetlenie w ogrodzie odgrywa bardzo istotną rolę. Przede wszystkim wpływa na bezpieczeństwo użytkowania przestrzeni. Szczególnie ważne jest oświetlenie ścieżek i miejsc najczęściej uczęszczanych jak taras czy altanka. Odpowiednio zaplanowane oświetlenie pozwala bezpiecznie poruszać się po ogrodzie po zapadnięciu zmroku bez obaw o potknięcie się o kamień, gałąź lub inny wystający przedmiot. Oświetlenie w ogrodzie, takie jak solary ogrodowe lub niskie słupki, pełni także funkcję dekoracyjną. Także może być umiejscowione w pobliżu ścieżek, ale równie dobrze sprawdzi się w miejscach, które chcą Państwo wyeksponować. Może to być rabata z kwiatami, oczko wodne czy cichy zakątek z ławką. Klimatyczne oświetlenie sprawi, że ogród nocą będzie się prezentował tajemniczo i romantycznie.

Solary ogrodowe, słupki, latarnie – oferta Stip.pl

Prezentujemy Państwu szeroki wybór oświetlenia ogrodowego, które sprawdzi się w niejednym ogrodzie. W jednym miejscu zebraliśmy prawie 50 produktów. W tej kategorii znajdą Państwo oświetlenie w stylu nowoczesnym, ale też źródła światła stylizowane na bardziej tradycyjne. Dzięki temu można dobrać oświetlenie do stylu, w jakim jest urządzony ogród. Oferujemy oświetlenie ogrodowe marki Spotline oraz Rabalux. Mogą Państwo zamówić niewielkich rozmiarów solary ogrodowe lub wysokie latarnie, które oświetlą większą przestrzeń ogrodu. Poza stylem oświetlenia i jego wysokością mogą Państwo wybierać lampy pod kątem stopnia szczelności, koloru oprawy czy mocy źródła światła. Wystarczy skorzystać z opcji filtrowania znajdującej się po lewej stronie ekranu, zaznaczyć odpowiednie parametry i już po chwili można znaleźć interesującą Państwa lampę.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij