Lampy industrialne

Widok:

Styl industrialny jest obecnie jednym z najmodniejszych trendów w aranżacji wnętrz. Odznacza się pozorną surowością, zastosowaniem materiałów oraz dodatków inspirowanych wnętrzami starych fabryk, hal przemysłowych, kopalni czy magazynów. W stylu industrialnym spotkamy zatem materiały takie jak beton, metal, fragmenty naturalnej cegły, stare (bądź stylizowane) rury, kable i oczywiście lampy. Do zaaranżowania na styl industrialny wprost idealnie nadają się duże wnętrza loftów, przestrzenne mieszkania z wysokimi stropami i poddasza.

W stylu industrialnym nie stosuje się raczej wielu dodatków. Opiera się on na minimalizmie, porządku oraz przestrzeni. Jednym z kluczowych elementów dekoracyjnych są tu właśnie lampy industrialne. W dużych pomieszczeniach z wysokimi sufitami doskonale sprawdzają się duże, charakterystyczne oprawy w starym przemysłowym stylu, z nietypowych dla pomieszczeń mieszkalnych materiałów. Są to często lampy betonowe, kubełki przemysłowe czy lampy metalowe z imitacjami rdzy oraz zniszczeń. Lampy industrialne zwracają na siebie uwagę i nadają wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. 

Industrialne lampy STiP – autentyczne lampy kopalniane!

Sklep internetowy STiP ma w swojej ofercie prawdziwie unikatowe, autentyczne stare lampy przemysłowe. Po co sięgać po imitację, jeśli można zakupić oryginał? Nasze industrialne lampy pochodzące z kopalń i starych hal przemysłowych to coś więcej niż oprawy oświetleniowe. To lampy z duszą i własną historią. Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, pasjonatów, miłośników starych przedmiotów i dobrego stylu.

Stare lampy przemysłowe zostały zdemontowane z podziemnych wyrobisk zakładów górniczych.

Zachowana została ich oryginalna forma oraz widoczne ślady użytkowania w trudnych warunkach. Wszystkie industrialne lampy zostały przystosowane do montażu źródeł LED.

Stare lampy przemysłowe – niepowtarzalny klimat we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych

Wyjątkowe stare lampy przemysłowe w stylu industrialnym dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych, tworząc w nich niepowtarzalny nastrój. Będą również wspaniałym akcentem dekoracyjnym w modnych lokalach: restauracjach, pubach, kawiarniach i barach. Każda lampa industrialna z poniższej kategorii posiada własną wyjątkową historię. Każda dostępna jest w jednym unikatowym egzemplarzu. Nasze industrialne lampy są całkowicie niepowtarzalne. Podobnych nie znajdziesz w innych sklepach, w mieszkaniu u znajomych ani w żadnym designerskim wnętrzu.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij