Łączniki hermetyczne

Widok:
 • Zdjęcie poglądowe
   porównaj
  Producent: EPN
  Kod producenta: 0331-06
  12.63 zł brutto

  10.27 zł netto
  Dostępne:
  66
  szt

Łączniki hermetyczne i gniazda bryzgoszczelne znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie poszczególne elementy instalacji są narażone na kontakt z wodą. Elementy instalacji elektrycznej o właściwościach hermetycznych i bryzgoszczelnych są więc najczęściej montowane w łazience, toalecie i kuchni. Łączniki hermetyczne oraz gniazda bryzgoszczelne wpływają nie tylko na komfort użytkowania mieszkania, ale także na poczucie bezpieczeństwa domowników. W przypadku kontaktu mokrej ręki z tradycyjnym włącznikiem lub gniazdkiem może dojść do porażenia prądem, co zagraża nie tylko zdrowiu, ale też życiu. Prezentowane w tej kategorii produkty skutecznie chronią przed tego typu niebezpieczeństwami.

 

Łączniki hermetyczne i gniazda bryzgoszczelne w ofercie STiP.pl

 

Prezentujemy produkty takie jak łączniki hermetyczne i gniazda bryzgoszczelne, które dostępne są w klasie Standard (model WNT-2J-B i Aquarius AQW1/11) oraz Premium (SINTRA 65). W jednym miejscu zgromadziliśmy tego typu produkty, które są efektem pracy najbardziej cenionych marek zajmujących się tworzeniem osprzętu elektrycznego. Znajdziesz tutaj łączniki hermetyczne i gniazda bryzgoszczelne wyprodukowane m.in. przez EPN, Ge Power Controls, Karlik, Kontakt-Simon czy Timex. Łączniki i gniazdka dostępne są w kolorze białym i szarym, więc oferowane przez nas produkty są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdej kuchni czy łazience, niezależnie od tego, w jakim stylu będzie urządzona dana przestrzeń. Prezentowane niżej produkty mogą być montowane natynkowo lub podtynkowo. Łączniki i gniazdka dostępne są w trzech klasach stopnia szczelności: IP44, IP54 i IP65, więc bez problemu można dopasować model produktu do pomieszczenia, w którym będą zamontowane.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij