Kontakty, gniazdka i włączniki

Widok:

Wszystko, czego potrzebujesz do domu - kontakty, gniazdka i włączniki

 

Kontakty, gniazdka i włączniki to dziś nie tylko funkcjonalny element, ale także ważny aspekt wystroju pomieszczenia. Producenci osprzętu doskonale o tym wiedzą, dlatego dają klientom możliwość wyboru spośród wachlarza barw i materiałów. Wygodny dostęp do instalacji elektrycznej jest podstawą gospodarstwa domowego, stąd też w asortymencie sklepu STIP znajdziesz wszystko, co będzie do tego potrzebne. Podtynkowe kontakty, gniazdka i włączniki nie rzucają się w oczy. Ich subtelny wygląd ładnie integruje się z wystrojem pomieszczenia. Na rynku istnieją serie o obłych, delikatnych jak i kanciastych, ostrych kształtach. System modułowy, który pozwala dobrać do kontaktów, gniazdek, specjalne ramki daje ogromne możliwości aranżacji wnętrza. W naszym sklepie możesz znaleźć między innymi: włączniki światła, włączniki do rolet, gniazdka elektryczne, kontakty z klapką, gniazda antenowe, przełączniki ramki oraz wiele więcej. Dla ułatwienia produkty podzielone zostały również ze względu na producenta oraz serie.

Osprzęt elektryczny w nowoczesnym wnętrzu powinien spełniać wiele wymogów. Wśród najważniejszych cech dobrego sprzętu elektrycznego do mieszkań, biur i przestrzeni publicznej  wymienić należy funkcjonalność, wytrzymałość, bezpieczeństwo, bezawaryjność oraz estetyczny wygląd. Cały proponowany w poniższej kategorii asortyment spełnia najwyższe wymagania użytkowników, a także dostępny jest w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach hurtowych.

W naszym sklepie oferujemy osprzęt elektryczny najwyższej jakości, wyselekcjonowany z ofert wiodących producentów. W poniższej kategorii znaleźć można gniazda z klapką, włączniki, akcesoria, elementy sterowania, przyciski, ramki, klawisze, plakietki, ściemniacze, gniazda HDMI itp. W sprzedaży dostępny jest asortyment znanych i cenionych marek, takich jak Karlik, Ospel czy Kos.

Kontakty, gniazdka mogą teraz pasować do koloru ścian, mebli i akcesoriów w mieszkaniu. Mogą też stanowić atrakcyjny element dekoracyjny w mieszkaniu, biurze czy modnym lokalu. W odpowiedzi na rosnące wymagania konsumentów producenci osprzętu elektrycznego zapewniają coraz szerszy wybór designerskich produktów. Jednocześnie stylowe gniazda, łączniki i akcesoria powstają z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów odpornych na zniszczenie, dzięki czemu zachowują swój atrakcyjny wygląd na długo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą osprzętu oświetleniowego oraz pozostałym asortymentem, dostępnym w aktualnej ofercie sklepu internetowego STIP. W razie jakichkolwiek pytań, zaparzamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij