Kontakt z klapką

Widok:

Kontakt z klapką - gdzie powinno się je umieścić?


Bezpieczeństwo i wygoda. Najwyższej jakości kontakt z klapką można znaleźć właśnie w tym dziale. Kontakty z klapką sprawdzą się zarówno jako zabezpieczenie przed dziećmi, jak i wyposażenie wnętrz w kuchni czy w łazience, gdzie mogą pojawić się rozbryzgi wody lub innych płynów. Kontakt z klapką to także doskonałe rozwiązanie w warsztatach i innych pomieszczeniach roboczych. Mnogość dostępnych kolorów i stylów wykonania pozwala dopasować odpowiednie urządzenie do każdego wnętrza. Standardowo gniazdka z klapką posiadają uziemienie, a w ofercie znajdują się zarówno kontakty pojedyncze jak i podwójne, a nawet potrójne. Klapka może być wykonana z plastiku transparentnego jak i kolorowego. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, a możliwość wyboru klasy produktu dodatkowo ułatwia wyszukanie i decyzję zakupową.

Osprzęt elektryczny w łazience musi spełniać specjalne wymogi dotyczące bezpieczeństwa. W wilgotnym pomieszczeniu włączniki i gniazda elektryczne wystawione są na bezpośredni kontakt z wodą, gorącą parą i wysokimi temperaturami. Z tego powodu w łazienkach stosuje się specjalne gniazda hermetyczne i bryzgoszczelne, charakteryzujące się podwyższoną szczelnością.

Kontakty z klapką – charakterystyka produktu

Gniazdka hermetyczne charakteryzują się wyszczą klasą szczelności niż zwykłe gniazda elektryczne. Posiadają wyszczy stopień ochrony IP, który informuje o zabezpieczeniu obudowy przed dostawaniem się do wnętrza wody oraz ciał stałych (pyłu). Stopień szczelności oznacza się dwoma cyframi, z których pierwsza informuje o zabezpieczeniu przed dostawaniem się ciał stałych, a druga o stopniu ochrony przed wilgocią. Wybierając gniazda elektryczne do łazienki, należy kierować się parametrem IP. Im wyższe oznaczenie, tym lepsza ochrona. Dodatkowo gniazda elektryczne bryzgoszczelne posiadają specjalne klapki ochronne, które pełnią rolę ochronną i skutecznie uniemożliwiają dostanie się kropel wody do wnętrza.

Bezpieczna i elegancka klapka bryzgoszczelna

Gniazda hermetyczne z zastosowaną klapą bryzgoszczelną, stanowią doskonałe rozwiązanie nie tylko ze względu na uniemożliwienie dostania się wody do wnętrza kontaktu. To także idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zabezpieczyć gniazdka przed ciekawymi rękoma swoich podopiecznych. Zwłaszcza, jeśli niektóre z naszych gniazdek zlokalizowane są w łatwo dostępnym dla dziecka miejscu na ścianie. Co więcej, posiadające ochronną klapkę gniazda hermetyczne, są niezwykle estetyczne. Wszystko za sprawą przemyślanego dizajnu oraz wykorzystanych do ich produkcji wysokojakościowych materiałów. Znajdujące się w naszej ofercie produkty z bryzgoszczelną klapką, dostępne są w wielu różnych kolorach. Dzięki temu, będą Państwo w stanie dobrać odpowiednią barwę, interesującego Państwa gniazdka. Wygodne, funkcjonalne oraz bezpieczne, gniazda hermetyczne z klapką sprawdzą się w każdej, nowoczesnej łazience.

Gniazda hermetyczne Aquant w sklepie STiP

W ofercie sklepu elektrycznego STiP dostępne są wodoszczelne gniazda elektryczne najwyższej jakości. Naszym klientom oferujemy osprzęt elektryczny sprawdzonych producentów. W poniższej kategorii oferujemy Państwu gniazda hermetyczne z linii Aquant, firmy firmy Elektro-Plast. Są to gniazda o podwyższonym stopniu IP, przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych i z dostępem do bieżącej wody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gniazd hermetycznych Aquant dostępną poniżej. Zapewniamy dobre ceny praz szybką wysyłkę zamówień. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij