Klawisze

    Aktualnie brak produktów spełniających wybrane kryteria.

W tej kategorii naszego sklepu internetowego dostępne są klawisze stanowiące niezbędny element osprzętu elektrycznego. Modele dostępne poniżej to elementy serii modułowych znanych i cenionych producentów. Klawisze wyróżniają się modnym i prostym designem oraz pasują do odpowiednich produktów z linii dostępnych w innych kategoriach naszego sklepu. Oferujemy między innymi produkty z linii Berker B. Kwadrat od Hager czy Simon 82 Detail polskiej marki Kontakt-Simon.

Simon 82 Detail – Kontakt-Simon

Firma Kontakt-Simon z Czechowic została założona na początku lat 20. XX i do tej pory jest jednym z czołowych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego w naszym kraju. Linia Simon 82 Detail to nowoczesne gniazdka i łączniki charakteryzujące się ciekawym designem. Elementem wyróżniającym produkty z tej serii jest wyjątkowy kształt podstawy, a także zastosowanie kolorowych detali z metalu lub drewna, co daje wrażenie przestrzenności i wypukłości. W obrębie serii wyróżniamy dwie linie ramek: Original oraz Select, różniące się między sobą materiałem i wykończeniem.

Berker B.Kwadrat

B.Kwadrat to jedna z podstawowych serii Berker. Produkty wchodzące w jej skład wyróżniają się przede wszystkim prostotą i funkcjonalnością. Są wysoce uniwersalne, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza. Osprzęt jest niezawodny i jest dostępny na rynku od wielu lat. Ramki, włączniki schodowe, kontakty i puszki natynkowe B.Kwadrat cieszą się niesłabnącą popularnością. Sprawdzają się w mieszkaniach oraz w w budynkach użyteczności publicznej, wszędzie tam, gdzie wytrzymałość i ponadczasowość ma największe znaczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klawiszy Hager Polo, Kontakt-Simon, KOS i innych producentów. W oddzielnych kategoriach naszego sklepu dostępne są plakietki oraz ramki do osprzętu elektrycznego.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij