Klawisze i plakietki do kontaktów

Widok:
 • porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 067357
  38.17 zł brutto
  Dostępne:
  0
  sztuka
 • porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 067740
  11.51 zł brutto
  Dostępne:
  0
  sztuka
 • porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 067741
  23.73 zł brutto
  Dostępne:
  0
  sztuka
 • porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 067742
  35.55 zł brutto
  Dostępne:
  0
  sztuka
 • porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 067743
  8.34 zł brutto
  Dostępne:
  5
  sztuka
  sztuka
 • porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 067744
  10.86 zł brutto
  Dostępne:
  0
  sztuka
 • porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 067746
  3.00 zł brutto
  Dostępne:
  4
  sztuka
  sztuka
 • porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 067749
  18.44 zł brutto
  Dostępne:
  0
  sztuka
 • porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 067801
  17.40 zł brutto
  Dostępne:
  9
  sztuka
  sztuka
 • porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 067802
  64.71 zł brutto
  Dostępne:
  0
  sztuka

Klawisze i plakietki do kontaktów - sposób na szybką metamorfozę


Kupując osprzęt elektryczny mamy wiele możliwości. Producenci dają nam możliwość wyboru, możemy wybrać serię kompletną lub modułową. Serie kompletne w przeciwieństwie do modułowych, nie wymagają dokupowania osobnych elementów. Często są tańsze, jednak odbywa się to kosztem ich funkcjonalności. Obecnie w nowoczesnym budownictwie dominują serie modułowe, czyli takie gdzie mechanizmy, ramki, klawisze i plakietki do kontaktów kupuje się osobno. Pozwala to na dowolne rozbudowywanie osprzętu. Możemy kupić i zamontować mechanizm na etapie remontów, natomiast dobór ramek, klawiszy i plakietek do kontaktów przełożyć do chwili, kiedy będziemy mieć już pomalowane ściany. Patrząc z perspektywy czasu, system modułowy może okazać się tańszym. A to za sprawą tego, że chcąc rozbudować osprzęt o dodatkowe elementy, bądź zmieniając jego kolor, nie musimy wymieniać całości. Wystarczy dokupić odpowiedni kolor klawisza i plakietki do kontaktów, aby zmienić wygląd. W tej kategorii naszego sklepu internetowego dostępne są klawisze stanowiące niezbędny element osprzętu elektrycznego. Modele dostępne poniżej to elementy serii modułowych znanych i cenionych producentów. Klawisze wyróżniają się modnym i prostym designem oraz pasują do odpowiednich produktów z linii dostępnych w innych kategoriach naszego sklepu. Oferujemy między innymi produkty z linii Berker B. Kwadrat od Hager czy Simon 82 Detail polskiej marki Kontakt-Simon.

Simon 82 Detail – Kontakt-Simon

Firma Kontakt-Simon z Czechowic została założona na początku lat 20. XX i do tej pory jest jednym z czołowych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego w naszym kraju. Linia Simon 82 Detail to nowoczesne gniazdka i łączniki charakteryzujące się ciekawym designem. Elementem wyróżniającym produkty z tej serii jest wyjątkowy kształt podstawy, a także zastosowanie kolorowych detali z metalu lub drewna, co daje wrażenie przestrzenności i wypukłości. W obrębie serii wyróżniamy dwie linie ramek: Original oraz Select, różniące się między sobą materiałem i wykończeniem.

Berker B.Kwadrat

B.Kwadrat to jedna z podstawowych serii Berker. Produkty wchodzące w jej skład wyróżniają się przede wszystkim prostotą i funkcjonalnością. Są wysoce uniwersalne, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza. Osprzęt jest niezawodny i jest dostępny na rynku od wielu lat. Ramki, włączniki schodowe, kontakty i puszki natynkowe B.Kwadrat cieszą się niesłabnącą popularnością. Sprawdzają się w mieszkaniach oraz w w budynkach użyteczności publicznej, wszędzie tam, gdzie wytrzymałość i ponadczasowość ma największe znaczenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klawiszy Hager Polo, Kontakt-Simon, KOS i innych producentów. W oddzielnych kategoriach naszego sklepu dostępne są plakietki oraz ramki do osprzętu elektrycznego.

Plakietka jest częścią osprzętu elektrycznego, która jest niezbędna w budowie każdego gniazda. Jeśli decydują się Państwo na zakup części elektrycznych w wersji rozdetalowanej, czyli takiej, w której osobno należy zakupić mechanizm gniazda, klawisz bądź pokrywę oraz ramkę, wszystkie komponenty można znaleźć w ofercie sklepu STiP. Mechanizm jest tą częścią łącznika bądź gniazdka, który należy zamontować w ścianie (w puszce). By gniazdo funkcjonowało prawidłowo, do łącznika należy dokupić klawisz bądź pokrywę gniazda (plakietkę). W ofercie naszego sklepu znajdują się plakietki do różnego rodzaju gniazd. W asortymencie posiadamy plakietkę Berker B. Kwadrat, która wykorzystywana jest do gniazd antenowych. Posiadamy także plakietki do gniazd pojedynczych, pojedynczych z uziemieniem, plakietki do gniazd USB i wiele więcej. Plakietki, które znajdą Państwo w tej kategorii, dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Można się zdecydować na produkty w standardowych kolorach osprzętu elektrycznego, czyli w białym, szarym lub brązowym bądź postawić na mniej spotykane odcienie jak zieleń, żółty lub czerwony. Tak szeroki wybór sprawia, że z łatwością można dobrać osprzęt elektryczny do wystroju wnętrza, w którym ten będzie się znajdował. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij