Kable i przewody

    Aktualnie brak produktów spełniających wybrane kryteria.

Kable i przewody

W tej kategorii sklepu internetowego STiP dostępne są kable i przewody. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości sprawdzony asortyment pochodzący z ofert wiodących producentów z branży elektrycznej, energetycznej, automatyki przemysłowej, telekomunikacyjnej i nie tylko. Oferujemy kable i przewody polskiej marki Zakłady Kablowe Bitner, asortyment NKT Cables, Zakładu Przewodów i kabli "EŁKTRIM" i innych firm.

Poniżej znaleźć można kable do różnych zastosowań, oznaczone standardowymi symbolami. Oferujemy między innymi kable yakxs 4x120, YDYżo 3x6, YAKXS 4x35 SE i wiele więcej. Kable do zastosowania wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz, dostępne w rożnych długościach. Przewody instalacyjne, kable ziemne, przewody giętkie. Są to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają oczekiwania doświadczonych specjalistów. Zamawiaj kable yakxs 4x120 i inne w dobrych cenach. Oferujemy szybką dostawę. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij