Gniazdo internetowe

Widok:

Gniazdo internetowe RJ45 - szeroki wybór


Urządzenie domu jest bardzo wymagającym procesem. Należy na początku nakreślić swój własny projekt wymarzonego mieszkania, a potem dokładnie realizować go krok po kroku. Bardzo istotnym elementem w domu są gniazda. Oczywiście podstawę stanowią gniazdka kontaktowe, ale nie można zapomnieć o gniazdku internetowym. Gniazdo internetowe RJ45 potrzebne jest do tworzenia sieci komputerowych oraz uzyskania dostępu do Internetu. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości asortyment. Gniazda internetowe w naszym sklepie są dostępne w różnych kolorach - srebrnym, białym, szarym, a także w różnych konfiguracjach - pojedyncze, podwójne, ekranowane, nieekranowane. Gniazda internetowe są jednym z wielu elementów sieci teleinformatycznej. Ich brak w systemie teleinformatycznym jest równoznaczny z niesprawną siecią, a co za tym idzie, powstaje niemożność połączenia się z Internetem oraz brak możliwości skorzystania z telefonu stacjonarnego. Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksowy wybór komponentów do sieci teleinformatycznych, przygotowaliśmy kategorię, w której znajdują się jedynie najwyższej klasy gniazda komputerowe. W jednym miejscu oferujemy prawie 700 produktów! Tak szeroka oferta sprawia, że mamy pewność, że w tym miejscu znajdziesz gniazdko, którego aktualnie szukasz.

Gniazda komputerowe: gniazda RJ45, gniazda RJ11

Prezentujemy gniazda komputerowe, które dostępne są w klasie Standard. Największą grupę gniazdek stanowią produkty marki Ospel. Producent oferuje zarówno gniazda RJ45, jak i gniazda RJ11. Równie liczna grupa produktów pochodzi od producenta Karlik oraz Kos. W naszym asortymencie znajdziesz także gniazda komputerowe takich marek jak Hager Polo, Kontakt-Simon, Legrand czy Schneider. Gniazda teleinformatyczne, niezależnie od tego, czy są to gniazda RJ45, czy gniazda RJ11 dostępne są w aż 20 wersjach kolorystycznych. Oczywiście te w kolorze białym, kremowym czy srebrnym cieszą się największą popularnością, jednak można zamówić także modele w kolorze grafitowym, czekoladowym czy srebrnoszarym. Wszystkie oferowane przez nas gniazdka montowane są podtynkowo. Charakteryzują się stopniem szczelności IP20. Gniazda dostępne są w zestawie z ramką lub bez niej. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanymi w tej kategorii produktami, jak również pozostałymi produktami. Wśród specjalnie wyselekcjonowanych propozycji, znajdują się między innymi: gniazda hermetyczne, multimedialne, gniazda głośnikowe, czy też modułowe.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij