STiP.pl
STiP.pl
ul. Inwalidzka 11
41-506 Chorzów
STiP.pl
zawartość koszyka (pusty)

Gniazdka, kontakty i włączniki Schneider Electric

Internetowy sklep elektryczny STiP to renomowany dystrybutor gniazdek, włączników, kontaktów oraz innych produktów od firmy Schneider Electric. Ta znana na całym świecie marka, zajmująca się produkcją urządzeń z zakresu elektroniki oraz automatyki przemysłowej, od lat dostarcza swoim klientom wysokiej klasy osprzęt elektryczny i produkty pozwalające na stworzenie inteligentnego domu, w którym nowoczesność oraz innowacje odgrywają szczególną rolę. Artykuły elektryczne firmy Schneider Electric mają tę zaletę nad produktami konkurencyjnych firm, że charakteryzują się solidnym wykonaniem, zapewniającym trwałe użytkowanie przez długie lata. Jeśli chcesz być pewien, że nawet po długim okresie użytkowania kontakt nie obluzuje się w ścianie, a gniazdka i łączniki nadal będą działać tak dobrze jak po zamontowaniu, warto zdecydować się właśnie na produkty marki Schneider. Włączniki, gniazdka Schneider oraz inne elementy cechują się dodatkowo doskonałym desingem i są bardzo atrakcyjne pod względem estetycznym. Wybierając produkty wchodzące w skład jednej serii możesz z łatwością uzyskać wrażenie ładu, porządku oraz harmonii oraz doskonałego stylu.

Gniazda Schneider Sedna

Firma Schneider Electric oferuje gniazdka i kontakty z serii Sedna wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz wysokie standardy w dziedzinie estetyki. Gniazdka Schneider Sedna to ekskluzywna seria produktów dedykowanych tym, którzy pragną połączyć funkcjonalność pomieszczenia z jego indywidualnym charakterem i niepowtarzalnym wystrojem. Produkty tej firmy stanowią najlepszy dowód na to, że włącznik światła lub gniazdko elektryczne mogą spełniać funkcję eleganckich dodatków i służyć do tworzenia niezwykłych aranżacji wnętrz.

Internetowy sklep elektryczny STiP zachęca do zapoznania się z ofertą marki Schneider. Gniazdka, łączniki oraz inne elementy dostępne są u nas w korzystnych cenach. Gwarantujemy szybką wysyłkę zamówionych produktów.

Oferta Schneider

Zdjęcie poglądowe
Oferta Schneider

SEDNA SDN5800360 aluminium ramka 2x, podwójna

7.13 zł

KUP TERAZ

Zdjęcie poglądowe
Oferta Schneider

SEDNA SDN2800160 aluminium gniazdo instalacyjne pojedyncze 2P+PE z przesłonami torów prądowych 16A, 250V, z/u, p/t

13.25 zł

KUP TERAZ

Zdjęcie poglądowe
Oferta Schneider

SEDNA SDN5800160 aluminium ramka 1x, pojedyncza

3.94 zł

KUP TERAZ

Dlaczego warto wybrać producenta Schneider?

Jeśli w kwestii osprzętu elektrycznego chcesz polegać na wysokiej klasy produktach pochodzących od renomowanych producentów, wybór firmy Schneider Electric staje się oczywisty. Niezawodność i bezpieczeństwo, jakimi charakteryzują się wszystkie artykuły elektroniczne od firmy Schneider, połączone z niebanalnym designem i atrakcyjnymi wzorami produktów sprawiają że każde gniazdko, łącznik lub ściemniacz tej marki cieszą przez długi czas wielką popularnością.