Gniazda modułowe

Widok:
 • Zdjęcie poglądowe
   porównaj
  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 004280
  25.08 zł brutto

  20.39 zł netto
  Dostępne:
  3
  szt
 • Zdjęcie poglądowe
   porównaj
  Producent: SCHNEIDER
  Kod producenta: A9A15310
  44.07 zł brutto

  35.83 zł netto
  Dostępne:
  6
  szt
 • Zdjęcie poglądowe
   porównaj
  Producent: KANLUX
  Kod producenta: 19490
  10.78 zł brutto

  8.76 zł netto
  Dostępne:
  854
  szt

Gniazda modułowe należą do ostatnich elementów, jakie montowane są w fazie końcowej wykonywanego przyłącza elektrycznego. W trakcie ich doboru, podobnie jak w przypadku innych rodzajów gniazdek elektrycznych, powinniśmy kierować się wyłącznie potrzebą funkcjonalności oraz dopasowania do reszty zastosowanego w danym pomieszczeniu osprzętu. Bardzo ważnym jest również, aby wybrane przez nas gniazda modułowe posiadały wszelkie niezbędne i wymagane certyfikaty, potwierdzające ich bezpieczeństwo.

Czym są gniazda modułowe?

 

Gniazda modułowe to charakterystyczny rodzaj aparatów elektrycznych, różniący się w szczególny sposób od znanych nam i uznawanych za standardowe, gniazd. Przede wszystkim, gniazda modułowe posiadają dosyć sporą obudowę, jaka montowana jest na specjalnej szynie (mieszczącej się w ścianie). Specyficzna konstrukcja tego aparatu, nie jest oczywiście przypadkowa. Umożliwia ona bowiem podłączenie do posiadanego gniazdka, dodatkowych modułów, styczników lub włączników, jakie znacznie powiększają możliwości oraz funkcjonalność tego osprzętu. Gniazda modułowe mogą zostać zatem połączone z różnego rodzaju modułami, pozwalającymi na np. regulację ogrzewania podłogowego, sterowanie radia, czy czujników.

Gniazda modułowe w ofercie sklepu

 

W specjalnie wyselekcjonowanej ofercie sklepu, znajdą Państwo gniazda modułowe, posiadające wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty. Wyprodukowane przez czołowych producentów osprzętu, charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również łatwością w samodzielnym montażu, czy podłączaniu kolejnych, potrzebnych modułów. Nasza aktualna oferta, składa się z gniazd pojedynczych, przystosowanych do pracy zarówno przy napięciu 230V, jak i 250V. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij