STiP.pl
STiP.pl
ul. Inwalidzka 11
41-506 Chorzów
STiP.pl
zawartość koszyka (pusty)

Gniazda modułowe

Gniazda modułowe należą do ostatnich elementów, jakie montowane są w fazie końcowej wykonywanego przyłącza elektrycznego. W trakcie ich doboru, podobnie jak w przypadku innych rodzajów gniazdek elektrycznych, powinniśmy kierować się wyłącznie potrzebą funkcjonalności oraz dopasowania do reszty zastosowanego w danym pomieszczeniu osprzętu. Bardzo ważnym jest również, aby wybrane przez nas gniazda modułowe posiadały wszelkie niezbędne i wymagane certyfikaty, potwierdzające ich bezpieczeństwo.

Czym są gniazda modułowe?

 

Gniazda modułowe to charakterystyczny rodzaj aparatów elektrycznych, różniący się w szczególny sposób od znanych nam i uznawanych za standardowe, gniazd. Przede wszystkim, gniazda modułowe posiadają dosyć sporą obudowę, jaka montowana jest na specjalnej szynie (mieszczącej się w ścianie). Specyficzna konstrukcja tego aparatu, nie jest oczywiście przypadkowa. Umożliwia ona bowiem podłączenie do posiadanego gniazdka, dodatkowych modułów, styczników lub włączników, jakie znacznie powiększają możliwości oraz funkcjonalność tego osprzętu. Gniazda modułowe mogą zostać zatem połączone z różnego rodzaju modułami, pozwalającymi na np. regulację ogrzewania podłogowego, sterowanie radia, czy czujników.

Gniazda modułowe w ofercie sklepu

 

W specjalnie wyselekcjonowanej ofercie sklepu, znajdą Państwo gniazda modułowe, posiadające wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty. Wyprodukowane przez czołowych producentów osprzętu, charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również łatwością w samodzielnym montażu, czy podłączaniu kolejnych, potrzebnych modułów. Nasza aktualna oferta, składa się z gniazd pojedynczych, przystosowanych do pracy zarówno przy napięciu 230V, jak i 250V. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Widok:
 • Zdjęcie poglądowe
  porównaj

  AS300 230V AC

  gniazdo modułowe (004280)

  Producent: LEGRAND
  Kod producenta: 004280
  24.60 zł
  Dostępne: 3  szt
  szt
  KUP TERAZ
  loader
 • Zdjęcie poglądowe
  porównaj

  KMFS-16A 250V AC

  gniazdo modułowe (19490)

  Producent: KANLUX
  Kod producenta: 19490
  10.78 zł
  Dostępne: 82  szt
  szt
  KUP TERAZ
  loader
 • Zdjęcie poglądowe
  porównaj

  Acti 9 A9A15310 250V AC

  gniazdo modułowe iPC-DE

  Producent: SCHNEIDER
  Kod producenta: A9A15310
  41.66 zł
  Dostępne: 6  szt
  szt
  KUP TERAZ
  loader