Gniazda głośnikowe

    Aktualnie brak produktów spełniających wybrane kryteria.

Instalacja podtynkowa i gniazda głośnikowe to znakomity sposób na stworzenie estetycznej sieci audio. W tej kategorii oferujemy gniazda głośnikowe różnego typu, pojedyncze, podwójne oraz poczwórne. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie, telefonicznie bądź mailowo.

 

Gniazda głośnikowe – jakie najlepsze?


Jakie gniazdo głośnikowe będzie najlepsze do obsługi konkretnego sprzętu? Wybór w znaczącej mierze podyktowany będzie estetyką. Z praktycznego punktu widzenia jednakowy efekt możemy uzyskać, montując obok siebie dwa gniazda głośnikowe podwójne bądź np. jedno gniazdo czterokrotne. Krotność gniazd pozwala podnieść estetykę instalacji, zatem warto uwzględnić wybór gniazd wielokrotnych. Należy jednak pamiętać, że w przypadku gniazd modułowych powinno się zwykle stosować gniazdka i ramki tego samego producenta.

 

Gniazda głośnikowe natynkowe i podtynkowe


Z technicznego punktu widzenia zastosowanie gniazd głośnikowych natynkowych bądź podtynkowych to rozwiązania jednakowo korzystne. Sposób wykończenia gniazda i wtyku nie wpływają w zauważalny sposób na jakość dźwięku.

 

Za gniazdami natynkowymi przemawia łatwość i szybkość montażu. Łatwiejsza będzie też wymiana gniazda, gdy zajdzie taka potrzeba. Gniazda głośnikowe podtynkowe są jednak przez wiele osób uważane za bardziej estetyczne. Jest to rozwiązanie, na które warto się zdecydować, jeśli nie planujemy rychłych zmian w naszej instalacji, rozlokowaniu sprzętu czy wymiany sprzętu audio.

 

Gniazda głośnikowe – oferta sklepu STiP

 

Wiemy, jak duże znaczenie ma jakość osprzętu elektrycznego w każdym domu. Chcąc zapewnić naszym klientom produkty, które z pewnością spełnią ich oczekiwania, w jednym miejscu zebraliśmy gniazda głośnikowe najbardziej cenionych producentów tego typu sprzętu. W naszym asortymencie znajdą Państwo gniazda głośnikowe o klasie Standard oraz Standard+. Prezentujemy produkty takich producentów jak Hager Polo, Karlik, Kontakt-Simon, Kos, Legrand czy Ospel. Warto zaznaczyć, że gniazda głośnikowe dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Można zdecydować się na tego typu osprzęt elektryczny w kolorze szarym, białym, kremowym, brązowym, żółtym i czarnym. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy nasz klient może dobrać gniazdo głośnikowe do pozostałych widocznych elementów instalacji elektrycznej w danym pomieszczeniu. Dzięki temu nawet tak małe elementy wyposażenia będą wpływały na spójność  wystroju wnętrza.

 

Być może zainteresują Państwa także inne rodzaje gniazd, które znaleźć można w naszej ofercie. Polecamy również szeroki wybór gniazd multimedialnych i teleinformatycznych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij