STiP.pl
STiP.pl
ul. Inwalidzka 11
41-506 Chorzów
STiP.pl
zawartość koszyka (pusty)
Zdjęcie poglądowe Zdjęcie poglądowe
Klasa Standard

AQUANT ŁNT-5 szary

łącznik świecznikowy AQUANT, typu n/t (1202-10)
20.89 zł
szt

loader
Dostępne: 2  szt
Producent: EPN
Kod producenta: 1202-10
Do pobrania:
Deklaracja zgodności.pdf  
Wymiary.pdf  

Opis towaru

Łącznik świecznikowy Aquant ŁNT-5 firmy EPN ELEKTRO-PLAST jest bardzo popularnym akcesorium elektrycznym, które wykorzystywane jest do włączania i wyłączania źródeł światła lub różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Wyjątkowo łatwy montaż sprawia, że jest on chętnie wybierany nie tylko przez profesjonalnych instalatorów, ale także przez domowych majsterkowiczów.

 

Łącznik Aquant ŁNT-5 wykonany został ze specjalnego tworzywa ABS+TPE/PA. Dzięki uniwersalnemu, szaremu kolorowi doskonale komponuje się z różnego typu wnętrzami. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w przestrzeniach biurowych.

 

Łącznik świecznikowy Aquant ŁNT-5 wyprodukowany został przez EPN ELEKTRO-PLAST. Firma została założona w 1983 roku i obecnie jest jednym z największych w Polsce producentów w branży elektroinstalacyjnej. Wszystkie produkty tej marki charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością i doskonałymi parametrami użytkowymi. Stopień ochrony zagwarantowany przez ELEKTRO-PLAST to IP 55.

 

Łącznik Aquant ŁNT-5 jest odporny na promieniowanie UV i pracuje w temperaturze od -25°C do +70°C. Umożliwia wprowadzenie przewodów do średnicy 13,5 mm, a w przypadku przewodów w rurce do średnicy 16 mm. Wymiary łącznika to 81/76/56. Produkt jest zgodny z aktualnie obowiązującą normą PN-EN-60669-1.

 

Łącznik świecznikowy Aquant ŁNT-5 dostępny jest w sprzedaży na sztuki. Minimalna ilość niezbędna do realizacji zamówienia to jedna sztuka prezentowanego produktu.

Dane techniczne

EAN: 5901130487714
Kolor: Szary
Seria: AQUANT
Sposób montażu: n/t
Stopień ochrony [IP]: IP55

Opinie klientów